Hopp til innhold

Innlegg til Fjellsiden Karate Tidende

2-3 ganger pr. år utgir Fjellsiden Karateklubb nyhetsbrevet Fjellsiden Karate Tidende. Neste nummer planlegger vi å sende ut til våre medlemmer i løpet av juni sammen med medlemsinformasjon, timeplan og faktura. Foreløpig er det bare styremedlemmer og instruktører som har bidratt med innlegg og bilder.

Vi vil bli veldig glade om også dere medlemmer og foreldre har lyst til å bidra med innlegg og/eller bilder til nyhetsbrevet. Det bør fortrinnsvis være karaterelatert. Innlegget kan f.eks. handle om opplevelser eller tanker som dere har hatt om gasshukuer, konkurranser, trening i klubben eller annet som kan være kjekt for våre medlemmer å lese om. Skriv noen ord da vel, og send det til vår nyhets- og sponsoransvarlig Christoffer Theodorsen via e-post sponsor@fjellsidenkarate.no.