Hopp til innhold

Ekstra trening for juniorene fredag 5. juni kl. 17.30-21.00 i klubbens lokaler

Ja nå begynner det virkelig å nærme seg gradering for klubbens medlemmer. Tradisjonen tro arrangerer vi også denne gangen en ekstra treningskveld for klubbens juniorer. Treningen etterfølges av pizza og brus, og så benker vi oss foran storskjermen i mattedojoen for å se en artig film. Dette er et populært arrangement for juniorene med stort oppmøte. Vi oppfordrer så mange som mulig av juniorene å stille opp på dette arrangementet for å få en god repetisjon av graderingspensum, samt å ha det kjekt med sine treningskamerater og venninner. Arrangementet er gratis for klubbens medlemmer. Her finner dere oppslaget som dere skal se etter på oppslagstavlene i klubben. Skriv dere på listen på oppslagstavlen så vi vet hvor mange som kommer. Velkommen 🙂